Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: veliki problem sa ajfonom 4s

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Exclamation veliki problem sa ajfonom 4s

Kupio sam ajfon 4s pre mesec dana i super je radio do sinoc...Pocele su da mi stizu poruke od broja 5500 i pise ''posleli ste pogresan zahtev,molimo vas pokusajte ponovo''.I svaka poruka koja mi stigne me kosta 2,2 dinara..za sada mi je stiglo desetak poruka...Bio sam danas u mts-ovom servisu i rekao sve ovo njihovom radniku koji je rekao da ne moze da zabrani tom broju da salje poruke,jer moj telefon sam salje poruke???!!!kaze mi da sam dobio neki virus,koji salje poruke tom servisu i nabija mi racun.....
    Ako ne postoji drugo resenje resetovacu telefon.....
    AKohocu da resetujem ceo telefon,a on je otkljucan x-sim karticom.Svaki put kada ubacim karticu moram da kucam sifru da bi otkljucao karticu...zanima me da li ce telefon raditi sa x-sim karticom za 064 mrezu posle restarta?
    hvala unapred

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    12

Re: veliki problem sa ajfonom 4s

Koja verzija softvera je u telefonu?
    Koja je verzija Xsim kartice u pitanju?
    Pokušajte da isključite Facetime i iMessage jer ovi servisi za aktivaciju šalju sms poruke na inostrane brojeve ukoliko vaš operater nema specijalno kreiran broj za ovaj servis koji se tarifira kao lokalni sms.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •