Prikazivanje rezultata 1 do 7

Tema: Nokia c-5 03 problem sa youtube

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2012
    Broj postova
    28
    Reputacija
    0

Nokia c-5 03 problem sa youtube

Imam nokiu c5 03 i ne mogu da idem na youtube pise ne moze se povezati sa serverom a moj komsija je imao istu takvu i iso je na youtube?Sta moze da bude problem?A na facebook moze?

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    7

Re: Nokia c-5 03 problem sa youtube

Možda imate stariju verziju YouTube aplikacije. Pokušajte da je ažurirate preko Ovi Stora.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2012
    Broj postova
    28
    Reputacija
    0

Resen problem bilo je samo do pristupne tacke.A da li mozete da mi kazete gde bih mogao da skinem softver za nokiu e50 pokusao sam preko navifirm ali ne moze da se poveze sa serverom,ne znam zbog cega.Potrebno mi je da je isflesiram preko fenixa.Pozz i hvala puno na odgovoru.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.004
    Reputacija
    9

Navifirm više ne radi jer je Nokia od 13.01.2013 promenila način pristupa firmware fajlovima.
    Link za Nokia E50 firmware.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2012
    Broj postova
    28
    Reputacija
    0

Izvinite ako sam malo dosadan ja bih molio ako mozete da mi samo jos jednom odgovorite.Trebao mi je firmware za nokiu,desilo mi se to da je bio brat kod mene koji ima stariji model nokije i baterija mu je bila prazna,trebao je neko da ga zove.A posto sam ja imao punjac sa tankim ulazom rekoh aj cu stavim njegovu bateriju u moj telefon da je osvezim,medjutim desilo se to da je pisalo "Inicijalicazija telefona neuspesna obratite se prodavcu" probao sam da je isflesujem ali isto pise samo na engleski jezik.Interesuje me ima li od toga nesto da se moze popraviti ili da ide u otpad?Hvala vam puno jos jednom PozZ

Serviser
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

moze da se popravi,ali ces morati otici u neki od malo boljih servisa u tvom gradu,mislim da sam bez pravog alata ne mozes nista uraditi...pozz

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2017
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Nenad Pogledaj post
    Resen problem bilo je samo do pristupne tacke.A da li mozete da mi kazete gde bih mogao da skinem softver za nokiu e50 pokusao sam preko navifirm ali ne moze da se poveze sa serverom,ne znam zbog cega.Potrebno mi je da je isflesiram preko fenixa.Pozz i hvala puno na odgovoru.
    a sta je konkretno bio problem sa pristupnom tackom, posto imamo isti problem sa nokiom c-5 00 fb. radi youtube nece da otvori stranicu, i nece na primer da mi instalira operu i nece ovi prodavnicu da otvori? hvala unapred pozz

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •