Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: Sta mislite o Fordu Kuga?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Sta mislite o Fordu Kuga?

Planiram da kupim neko autic, i za oko mi zapao Ford Kuga. Da li neko ima iskustva sa ovim autom?
    Kakav je potrosacl?
    Koliko su skupi delovi?
    Koliko je dobar na duze staze?
    Koliko je bezbedan?

Ford-Kuga-2.0-TDCi-.jpg

Neke karakteristike sam video ovde, ali to mi svako nije dovoljno da bi kupio ovaj auto. Ipak, to se ne kupuje svaki dan, pa da se moze kockati. Najvise bi voleo da cujem iskustva od nekog ko taj auto ima.

Razgovarao sam sa jednim mojim prijateljom, koji ima ovaj auto oko godinu dana. On ga hvali, mada ipak prekratak je to period da bi se imao adekvatan uvid. Voleo bi da cujem iskustva od vise ljudi. Eto ako neko od vas imao iskustva sa ovim autom, slobodno recite sta mislite. Mislim da sto vise ljudi kaze misljenje, imacemo bolji uvid kakav je auto.
    Izmenio Dragan : 19-03-13 u 16:58 Razlog: Poštovani, ovo nije baš najbolje mesto za reklamu sajta o automobilima :)

Savetnik Halo Halo's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    565
    Reputacija
    9

Re: Sta mislite o Fordu Kuga?

Poštovani,

Ovo je forum namenjen isključivo mobilnim telefonima i rešavanju problema vezanih za njihovo korišćenje.
    Mislim da ovo nije baš najbolje mesto da brzo dodjete do odgovora na vaše pitanje pa bih vam preporučio da posetite sajt "moja garaža" gde ćete nadam se veoma brzo doći do željenih podataka.

Srdačan pozdrav

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •