Prikazivanje rezultata 1 do 7

Tema: Aktivacija iPhone 4s

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

Aktivacija iPhone 4s

Dobila sam iPhone 4s iz Australije,odma’ sam ga dekodirala stavila nasu karticu i sve je normalno funkcionisalo.Ali kad sam ga pre neki dan spojila na itunes da nesto prebacim ne znam sta se desilo,nesto sam valjda pogresno pritisnula i telefon se iskljucio i kad sam ga ponovo pokusala ukljuciti pojavila se samo slika kako ga moram prikljuciti ponovo na itunes.I kad sam to uradila pojavilo se ono da odaberem jezik,drzavu i da se prikljucim na Wi-Fi i to sam uradila i onda sam cekala aktivaciju ali nije moglo stalno mi izlazi poruka vas iphone se ne moze trenutno aktivirati,pokusajte ga spojiti na itunes i pokusajte ponovo za par minuta ja to uradim milion puta i opet nece.Citala sam na internetu da se moze ponovo aktivirati uz pomoc nekih programa,nista mi nije jasno.Jel ga mogu nekako sama aktivirati il ga treba nositi u servis??

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Re: Aktivacija iPhone 4s

Na koji način ste dekodirali telefon, da bude sim free ili ste upisali custom firmware?
    Možete li nam proslediti imei telefona putem kontakt formulara da proverimo lock status telefona kod operatera?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

Kako ja da znam da l' je telefon na sim free ili custom firmware?

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Napisali ste da ste dekodirali telefon.

Dekodiranje ste radili sami kod kuće ili ste nosili u servis da to oni urade za vas (custom firmware)?
    Ili ste telefon dekodirali preko nekog od inostranih sajtova koji nude uslugu daljinskog dekodiranja za iphone (sim free)?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

Nosila sam ga u servis,nisam ni znala da sama mogu dekodirati.
    Dobila sam telefon za rodjendan,nedekodiran naravno,odnela ga u servis tamo su ga dekodirali stavili nasu karticu i sve je normalno funkcionisalo kako i treba.

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Moglu se dekodirati samo neke od prvih verzija na taj način.
    Možda Vam možemo pomoći da problem rešite, ali nam je prvo potreban imei broj kako bismo proverili u bazi podataka jeli vaš telefon sim free ili nije.
    Ovako samo možemo da nagadjamo oko rešenja.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2014
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Aktivacija iPhone 4s

Postovani, Citam na Forumu resavanje Problema Mobilnog telefona Iphone 4s, Pa i ja da se pridruzim kako biste mi bili od pomoci, Ovako jos za Novu godinu 2014 Ostavim ja Mobilni telefon Iphone 4 s, uvece, i ujutru kad ustanem ima sta da vidim, svetli mu samo Jabuka, pokusam da upalim Telefon, Kad ono kao kad se kupi iz Radnje, trazi mi Aktivaciju, ja lepo Upisem Email i Lozinku, telefon mi kaze da je pogresna lozinka, idem na Zaboravljenu lozinku, dobijem novu lozinku na Mail, opet ista prica, i Nikako da Aktiviram Telefon, Molim vas recite mi sta treba da uradim da bih mogao da ga aktiviram, Telefon je Iphone 4s Otklyucen za sve mreze, Evo u prilogu vam saljem IMEI pa ako je moguce proverite o cemu se radi: IMEI/MEID 013034000405914, Unapred Zahvalan, Pozdrav !
    Izmenio Carli Marina Bosilegrad : 14-03-14 u 02:49 Razlog: izmena

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •