Strana 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: LG Optimus L9 - P760

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Re: LG Optimus L9 - P760

Citiram Original postovao SoftMobile Pogledaj post
    Da li ste do sada nekada radili ažuriranje operativnog sistema?
    Nisam.Da li to trebam da uradim,da li je nuzno s obzirom da sam negde citao da im navodno telefoni losije rade posle azuriranja?Da li je pozeljno da sinhronizacija bude ukljucena?

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Mi uvek korisnicima preporučujemo da urade ažuriranje ako telefon ne radi kako treba nakon hard reseta koji je prvi korak.
    U slučaju da ni nakon ažuriranja telefon ne radi kako treba ide se na sedeći korak pregledanja hardvera.
    Sa LG sajta za pordšku preuzmite LG suite i napravite kopiju podataka na PC pre nego što krenete sa ažuriranjem.
    Zatim proverite da li postoji novija verzija i ako postoji uradite upis novije verzije.
    Prosto nemate šta da izgubite jer Vama telefon već pravi probleme.
    Nakon ažuriranja uradite hard reset, a zatim upišite nazad kopiju podataka i testirajte telefon.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Ja sam pokusao da azuriram telefon putem wi-fi mreze,ali mi nije uspelo.Okrece se onaj krusic i posle par minuta izbaci poruku da azuriranje nije uspelo(pominje se neki server).PC suite sam skinuo i pokusao da prebacujem slike sa tel.na komp ali i to mi nije uspelo,a ranije sam to na nekim nokia modelima radio bez problema.Da se razumemo,meni telefon posle hard reseta koji sam uradio radi dobro,ali me buni ovo sto ne vidim da li postoji novija verzija softvera.Zanima me i da li treba azurirati aplikacije redovno ili je to nebitno(zbog memorije pitam).I da li treba ukljuciti auto sinhronizaciju?

Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Da li su svi drajveri za LG instalirani? Da li možda u device manageru PC-a postoji neko upozorenje za drajvere?
    Preporučljivo je da aplikacije ažurirate redovno jer se može desiti da stare aplikacije ne mogu da podrže nove mogućnosti te dolazi do takozvanog pucanja aplikacija.
    Ako imate premalo sistemske memorije nemojte ažurirati aplikacije jer ćete doći u situaciju da nemate nimalo slobodnog prostora na telefonu te ćete non stop morati nešto da brišete što zna jako da nervira.

- - - Ažurirano - - -

Da li su svi drajveri za LG instalirani? Da li možda u device manageru PC-a postoji neko upozorenje za drajvere?
    Preporučljivo je da aplikacije ažurirate redovno jer se može desiti da stare aplikacije ne mogu da podrže nove mogućnosti te dolazi do takozvanog pucanja aplikacija.
    Ako imate premalo sistemske memorije nemojte ažurirati aplikacije jer ćete doći u situaciju da nemate nimalo slobodnog prostora na telefonu te ćete non stop morati nešto da brišete što zna jako da nervira.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Izbacuje upozrenje za drajvere,vrlo je moguce da nisu instalirani.
    Sto se memorije tice ima tih 1giga RAM.Ne instaliram aplikacije,osim mesingera,bat.lampe jos jednu ili nijednu.Na fb ulazim preko pretrazivaca njegovog.Google pretraga(ona na ekranu mi ne radi).Generalno mi se telefon jako dopada.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Direktan link za LG Optimus L9 drajvere sa oficijelnog sajta.
    Instalirajte ih pa zatim povežite telefon na USB.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Direktan link za LG Optimus L9 drajvere sa oficijelnog sajta.
    Instalirajte ih pa zatim povežite telefon na USB.
    Uspeo sam,hvala veliko!
    Samo jos da vidim da li mogu preko pc suite da proverim i azuriram softver verziju.

Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Pokušajte i javite rezultat.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Da li je moguce da maticnu plocu sa Lg P700 prebacim na Lg P760, hoce li onda raditi Lg P760?

Serviser
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Nije moguce!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •