Prikazivanje rezultata 1 do 4

Tema: Nokia X3-02 dekodiranje

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Nokia X3-02 dekodiranje

Pozdrav!
    Imam ovu blentavu nokiu, upravo kao što je ova ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=MjGEZQ5Wwbo
    Problem je u tome što je blokirana za Vip mrežu, a ja bih htio umetnuti strani broj. Koliko sam uspio dosad shvatiti, izgleda da za dobivanje tog koda trebam odnijeti telefon u servis? Ali ipak sam odlučio pitati, pa da budem 100% siguran da nije moguće dobiti taj kod i od kuće?
    Negdje sam vidio po internetu i nekakve programčiće, ali malo me je strah da ne instaliram kakav virus.

P.S. Sigurnosno pitanje - koja je najveća riba na svijetu??

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Nokia X3-02 dekodiranje

Vaš telefon je blokiran na VIP mrežu iz Republike Hrvatske? Ako je sa te mreže može se preko nas kupiti kod i u tom slučaju nije potrebno da ga nosite u servis već nas kontaktirajte kako bismo vam dostavili podatke za uplatu. Cena koda je 20€. Vreme isporuke do 48 sati od momenta uplate.

Zahvaljuemo vam se za ideju za još jedno sigurnosno pitanje: Kako se zove starac koji deci donosi paketiće za Novu Godinu?

Borba protiv spama zahteva i kreativnost

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Hvala na odgovoru, da Vip mreža iz Hrvatske, i odlično jer nemam vremena ostavljati telefon u servisu. Inače, za Vašu informaciju, malo ste povoljniji od servisa do kojeg sam prošetao (cijena im je bila 180 kn).
    Htio sam reći da nemam pojma koja je najveća riba na svijetu! XD Morski pas? Tuna? Kirnja? Pojma nemam!

Pozdrav i sretna Vam nova godina!

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Upravo smo dobili pozitivan odgovor da je moguće kupiti kod putem imei koda za Nokia telefone sa Hrvatske mreže Vip Mobilkom.
    Ukoliko ste još uvek zainteresovani možete nas kontaktirati kako bi nam dostavili podatke o telefonu, a mi vama dostavili podatke za uplatu. Po izvršenoj uplati u roku od 48 časova od nas dobijate kod i detaljno uputstvo za unos.
    Izvinjavamo se na čekanju, ali na žalost nismo uspeli da brže dobijemo povratnu informaciju.

Takodje i vama sve najbolje u Novoj godini.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •