Strana 2 od 3 PrviPrvi 123 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: Kako uraditi reset Nokia telefona

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    5
    Reputacija
    0

Re: Kako uraditi reset Nokia telefona

imam nokiu n95 8g .u galeriji bilo da je video ili slika stoji mi ''eula_dan'' i ispod podaci o videu ili slici kad je slikana ali slike nema .ne mogu ni da listam galeriju jer stalno stoji to.molim vas za pomoc .pozz

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Da li je slika na SD kartici ili u telefonu?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    5
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Da li je slika na SD kartici ili u telefonu?
    na telefonu .i jednostavno ne mogu da pregledam.ikona nije umanjena slika kao i obicno nego standardna plava koja je podeljena dijagonalno na pola.(kao presecena)

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

A da li ste probali da pristupite telefonu preko Nokia suita pa da pokušate tako da je obrišete?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    5
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao SoftMobile Pogledaj post
    A da li ste probali da pristupite telefonu preko Nokia suita pa da pokušate tako da je obrišete?
    nema ih sem 2 nokia reklame.samo njih ubaci u sync.a na telefonu ni njih ne mogu da gledam niti da ih nadjem.doduse ne mogu da se registrujem na nokia suite jer kada ukucam user pise da ne moze da se konektuje na server.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Na server ne može da se konektuje jer se sve za Nokia telefone premešta na Microsoftove servere.
    Preuzmite odavde Nokia PC Suite i pokušajte.
    U slučaju da ni tada ne može pokušajte da uradite ponovnu instalaciju firmwarea.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    5
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Na server ne može da se konektuje jer se sve za Nokia telefone premešta na Microsoftove servere.
    Preuzmite odavde Nokia PC Suite i pokušajte.
    U slučaju da ni tada ne može pokušajte da uradite ponovnu instalaciju firmwarea.
    instalirao sam vas nokia suite i uradio update softvera.mislim da je ostao isti problem. prepoznaje samo slike koje ubacim iz pc-a u nokiu i njih mogu da pregledavam ali slike i videa koje slikam i snimim njih nema iako napravim novi album u galeriji,njih nema tamo.a oni fajlovi ''eula_dan''mislim da su to neki delovi garmina koji mi je prijatelj pokusao da ubaci.ja brisem jedan po jedan ali ko zna koliko toga ima.koliko sam citao taj firmware je nesto kao bios.gledao sam i sadrzi 6-7 delova.kako bih to mogao da uradim i da li mislite da bi to resilo problem? pozdrav i hvala

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Možda je najbolje rešenje da posetite neki servis telefona i da tamo urade takozvani ERASE telefona, tj da preko servisnog alata prvo naprave backup bitnih podataka is operativne memorije telefona i da zatim obrišu sve iz telefona, potom vrate bitne podatke u telefon i urade update softvera.
    Veoma obiman posao, ali može da se uradi.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    5
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao SoftMobile Pogledaj post
    Možda je najbolje rešenje da posetite neki servis telefona i da tamo urade takozvani ERASE telefona, tj da preko servisnog alata prvo naprave backup bitnih podataka is operativne memorije telefona i da zatim obrišu sve iz telefona, potom vrate bitne podatke u telefon i urade update softvera.
    Veoma obiman posao, ali može da se uradi.
    u telefonu nema podataka meni bitnih za cuvanje,mozda eventualno nekih fajlova bitnih za telefon (ne razumem se) .u svakom slucaju tako cu i uraditi .takodje hvala vam na savetima i pozdrav

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2014
    Broj postova
    13
    Reputacija
    0

IMam jedna problem , kada mi je telefon na osvetnjunju automtaski nekada nece da se upali ono sa strane dugme da bih mogao da koristim , mora nekada da se ceka i do 5 minuta, a nekada hoce, kada sam osvetljenj stavio sam podesio na nisko osvetljnje telefon radi super u cemu je problem a windows 8.1 updatevoan naj noviji.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •