Prikazivanje rezultata 1 do 4

Tema: Huawei u 8650

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Lightbulb Huawei u 8650

Pozdrav svima,

Imam Huawei 8650 telefon nekih pola godine,telefon je kupljen u Telekomu, medjutim stavio sam karticu drugog operatera u telefon i posle nije hteo da prihvati svoju staru Telekom karticu....nisam znao da ne smem da stavim druge kartice u telefon koji je kupljen u Telekomu...danas sam saznao ....
    Isao sam u Telekom i rekli su mi da probam sa HARD TESTOM....nasao sam na internetu sta je to i kako se radi i uradio to...medjutim meni je telefon i dalje BLOKIRAN OD STRANE SIM MREZE.... i trazi mi stalno da OTKLJUCAM SIM BLOKADU....dajte pomagajte da resim ovo ako znate poludeo sam vise,svasta sam probao

P.S. Kartica je uredu jer sam je stavio u druge telefone i funkcionise normalno....

Hvala svima unapred ! Pozdrav !!!

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Re: Huawei u 8650

Koliko sam razumeo vama treba kod mreže da biste telefon mogli da koristite sa bilo kojom karticom?
    Ukoliko je tako ovde možete popunititi zahtev za kupovinu koda za Huawei telefone.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Ne....ja bih samo da vratim moju 64 tj telekom karticu.....samo da vratim kako je bilo pre moje "pametne" ideje... http://www.youtube.com/watch?v=fmtEFiKl-Io
    evo to nekako ovako izgleda nasao sam na netu...samo naravno meni ovaj broj koji decko ukuca ne funkcionise....nisam neki veliki ekspert za telefone mozda ja nisam ni ukapirao sta ste mi rekli...al eto sada sam okacio link pa je mozda lakse da se razumemo.... hvala unapred !

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Ukoliko je telefon sa Telekoma, vi možete da stavite drugu karticu u telefon (Telenor ili Vip), ali će telefon prikazivati polje za ukucavanje koda.
    Ako sam dobro shvatio vi ste kucali kod koji se vidi na video snimku koji ste priložili?
    Kada se previše puta unosi pogrešan kod telefon se blokira i ne može da se koristi ni sa originalnom karticom.
    Srećom kod Huawei telefona može da se kupi kod za reset pokušaja unosa koda.
    Cena ovog koda je 2000 dinara i možete ga naručiti kod nas ovde. Rok isporuke koda je 24 -48 .

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •