Strana 5 od 11 PrviPrvi ... 34567 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 41 do 50

Tema: Kako instalirati iGO MyWay za ANDROID

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Re: Kako instalirati iGO MyWay za ANDROID

Molim za pomoc! Instalirao sam igo my way na samsung galaxy s plus, kako ste opisali,i sve radi dobro,osim sto ne mogu da nadjem gps signal! Navigacija me locira ali je problem kada izaberem rutu i kliknem na IDI, u gornjem delu ekrana mi pise trazim gps signal i nikako da ga pronadje. Probao sam i sa gps testom ali jedva nadje jedan satelit i to kada stojim 5 minuta napolju. Ukljucio sam i mobilni internet ali ni to nije pomoglo. Pokusao i sa gps fix-om ali nece pa nece. Na google mapama me locira i na plan plusu ali nista. Da li postoji neko resenje. Inace fon mi nije root-ovan.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima na ovom interesantnom forumu. Nedavno sam uzeo svoj prvi tac telefon Samsung Galaxy S Duos koji ima Android 4.0.4 verziju sa 4" displejom na kojeg zelim da instaliram navigaciju. Imam relativno solidno znanje rada na racunaru ali ovo je nesto novo za mene, nasao sam tekst o instalaciji ali vas molim da mi pomognete u seldecem:
    koju navigaciju instalirati i kako doci do tog linka kako bih je skinuo sa neta ili na post da mi je neko posanje.
    neznam ni koju rezoluciju da koristim jer se pominje vise rezolucija
    pominju se mape, koje mape koristiti i kako ih azurirati
    Hvala u napred svima na pomoci

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

druze kako mogu da prosirim aplikaciju Igo na ceo ekran.. odradio sam instalaciju po tvom upustvu.. hvala unapred, pozdrav

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

@milos.plana Na osnovu ovoga što ste napisali mislim da vaš telefon ima problem sa prijemom GPS signala. Da li ste probali da uradite update softvera, možda je samo problem u softveru?
    @bbranco60 potrebno je da pronadjete instalaciju za 480 x 800 px za Android v4. Ukoliko nadjete link za download slobodno ga postavite u ovoj temi.
    @rele potrebno je da instalirate aplikaciju prema rezoluciji svog displeja. Koji model telefona je u pitanju?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Feb 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svim clanovima, pre svega! I da li neko zna gde mogu da skinem iGo za xperia Arc S? Rezolucija je 480 x 854. Ja sam se ubio vise od ovov "googlanja", ali svaki rar trazi sifru za otpakivanje, tako da nista od toga :s

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Feb 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Bok!

Nov sam na forumu.Jer može svježi link sa svime potrebnim za igo myway.imam sams galaxy ace...Ovaj link iz 1.posta radi ali je rar file ostecen...hvala

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Feb 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav za Dr.Mobile i pitanje.. Instalirao sam iGO MyWay kao sto ste napisali u postupku..i nema sta,radi super..Ali radi samo BiH,Hrvatska,Srbija,i mozda jos neke nisam probavao.. Medjutim,ne rade mi npr. Njemacka,Svicarska.. Kada ukucam neki grad,adresu,nadje ju ali nece da odredi rutu i da me tamo vodi. Pise ova karta je izolovana..Ako mozete da mi kazete sta je u pitanju,ili neko drugi ko zna odgovor..
    Hvala unaprijed..

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

pasvord je za rar serbia2012

- - - Ažurirano - - -

sifra je serbia2012 jes bogami

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Pozdrav svima, nov sam na forumu, prato sam uputstvo za instalaciju navigacije, i naisao na problem.
    Skinuo sam fajl iz drugog posta za rezoluciju 480x800 skinuo na komp, instalirao total C. i na telefonu i na kompu, prebacio fajl pod drugim nazvom(promenuo ga u iGo) instaliao, i kada porenem pise Missing or incomplete folder:igo/license sada u tom folderu mi se nalaze tri fajla - ACTIVATION_CODES- Android_Amigo_WW@1001_JM-PPCW.lic- device.nng ne znam jel treba da bude jos neki, i jel neko imao slican problem.
    A oko ovoga da ne prepoznaje sd karticu sam resio tako sto sam naziv fajla promenio u iGo..
    Sistem koji koristim je 2.3.6

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima. Mozda nekom pomogne u vezi greske sa license file-om. Kod mene je to bio problem. Mapa koju sam skinuo sa neta koju sam raspakovao preko winrar-a imala je 2 foldera iGO. Znaci /iGO/iGO/license na primer. Ne sme postojati podfolder iGO vec na root-u kartice jedan folder iGO pa u njemu odmah da se nalaze podfolderi "license", "content",... Znaci putanja na karticu mora da bude root/iGO/license. Nadam se da sam bio jasan i da ce ovo nekome pomoci.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •