Prikazivanje rezultata 1 do 8

Tema: Predlog

Mobilni pretplatnik Peregrin's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    8
    Reputacija
    0

Predlog

Pozdrav svima,

Prvo da vam čestitam početak, ideja vam je dobra i nadam se da će forum zaživeti vrlo brzo.
    Biću prvi slobodan da predložim da dodate sekciju u kojoj će članovi foruma moći da objavljuju svoje male oglase za kupovinu prodaju.

Peregrin

Administrator Dragan's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    67
    Reputacija
    10

Re: Predlog

Poštovani Peregrin,

Vaš predlog smo uzeli u razmatranje, najkasnije za 1-2 dana možete očekivati sekciju za dodavanje malih oglasa.

Srdačan pozdrav

Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    67
    Reputacija
    10

Želim da Vas obavestim da smo dodali sekciju koju ste predložili.

Možete postaviti svoj mali oglas u sekciji: Ponuda i potražnja polovnih delova i opreme.
    Molim Vas da pre postavljanja oglasa pažljivo pročitate post: Kako da postavite mali oglas

Srdačan pozdrav

Serviser Novicom's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Cestitke i od mene za pocetak, sve najbolje!!!!!

Serviser
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Cestitke za forum i zelim Vam puno uspeha u razvoju foruma a moj predlog je sekcija za dobavljace rezervnih delova tako da se oni mogu reklamirati a ujedno serviseri da imaju vise opcija za nabavku i naravno da iznose svoja iskustva u poslovanju za raznim veleporodajama delova,pozdrav i srecno!!

Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    67
    Reputacija
    10

Citiram Original postovao 3gmobilnet Pogledaj post
    Cestitke za forum i zelim Vam puno uspeha u razvoju foruma a moj predlog je sekcija za dobavljace rezervnih delova tako da se oni mogu reklamirati a ujedno serviseri da imaju vise opcija za nabavku i naravno da iznose svoja iskustva u poslovanju za raznim veleporodajama delova,pozdrav i srecno!!
    Poštovani kolega,

Zahvaljujem Vam na čestitkama i predlogu. Ovaj forum je predviđen da bude spona izmedju korisnika mobilnih telefona (strane kojoj je potrebna pomoć) i servisera (strane koja pruža pomoć).
    Pomoć serviseri mogu pružiti na dva načina:

- Pomoć na forumu oko raznih podešavanja, u vidu saveta oko nekih problema koji se mogu rešiti putem foruma
    - Pomoć u pronalaženju najbližeg servisa koji može rešiti problem koji je korisnik opisao na forumu

Nije nam namera da pravimo još jedan forum za diskusiju izmedju samih servisera, za tu namenu već postoje dva foruma GSM balkan i GSM reverse. Iskreno mislim da bi treći forum sa istom namenom bio suvišan na prostoru EX-YU.

Srdačan pozdrav,
    Dragan

Serviser Dr.Nele's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    18
    Reputacija
    0

Mislim da bi bilo dobro dodati da je obavezno navesti lokaciju prilikom registracije korisnika jer je tako lakše uputiti na nekoga od kolega u blizini.
    Čisto zbog bržeg rješavanja problema

Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    67
    Reputacija
    10

@Dr.Nele

Hvala na predlogu, dodali smo da je obavezno upisivanje lokacije prilikom registracije.
    Mislim da će ova opcija smanjiti vreme potrebno za odgovor i smanjiti suvišno pitanje "odakle ste?".
    Takodje ova opcija će omogućiti da se javi geografski najbliži serviser koji može da pomogne.
    Ova opcija nažalost ne može da bude primenjena kod korisnika koji nisu naveli svoju lokaciju a pristupaju preko opcije "F Connect".
    Korisnici koji nisu upisali lokaciju mogu ovaj podatak dopuniti u svom korisničkom profilu.

Srdačan pozdrav,
    Dragan

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •