Strana 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: Kako uraditi update softvera Alcatel telefona sa Android OS - Telenor One Touch

Mobilni pretplatnik stefanbree21's Avatar
    Registrovan
    Dec 2013
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Re: Kako uraditi update softvera Alcatel telefona sa Android OS - Telenor One Touch

Kada drzim DOWN VOLUME i palim telefon , nece da mi instalira driver... Sta da radim ?

- - - Ažurirano - - -

Kada drzim DOWN VOLUME i palim telefon , nece da mi instalira driver... Sta da radim ?

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Re: Kako uraditi update softvera Alcatel telefona sa Android OS - Telenor One Touch

Nema potrebe za tim.
    Prvo instalirajte oficijelni softver za update koji će automatski instalirati drajvere za telefon.
    Prikačite uključen telefon na USB kabl i sačekajte da se instalacija drajvera završi do kraja.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

imam problem sa alcatel ot 990,ugasio se jer se ispraznila baterija i sada uopšte ne mogu da ga upalim. samo zavibrira i upale se donji tasteri,i ništa..mrtav totalno. šta bi moglo biti u pitanju? letos mu je menjan software i ekran u telenoru jer je pod garancijom.sada zbog praznika moram čekati do polovine januara da ga ponovo odnesem.baterija nije u pitanju jer sam probala da je promenim i ništa se ne dešava.neće da se puni niti da se uključi ...
    Izmenio Gordana024 : 26-12-13 u 20:15 Razlog: ispravka

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Preuzmite i instalirajte Alcatel One Touch Upgrade softver kao što je opisano u postu #1, pritisnite i držite taster Home, potom konektujte telefon na USB kabl, a zatim pokrenite softver One Touch Upgrade i uradite upis softvera.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2014
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

Preuzeo sam i instalirao Alcatel One Touch Upgrade softver na pc i kada konetujem telefon na usb i pokusam da pokrenem aplikaciju One Touch Upgrade Q 1.9.9 pojavi mi se "No mobile phone was detected, please power on your handset and connect handset by usb cable first! Or make the mobile phone power off keep presing the dial key for ot-980 or presing Q key for ot 909/910 or presing home key for other handset then connect it with pc by usb cable?

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Miloss o kom modelu se tačno radi?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2015
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Kad pokrenem Alcatel Onetouch Upgrade aplikacija pocne i oko 14% pojavi se poruka "Network error. Remote server doesn't response. Please try it again later. Sorry for this error." I tako od juce. Telefon se na tom koraku ugasi. Model telefona je OT-990.

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    10

Da li ste pokušali da uradite update preko SD kartice?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Feb 2016
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Kada kliknem na http://www.alcatelonetouch.com/globa...-9-9-setup.exe
    ispise mi sledece :
    Sorry, an error has occurred

It looks like the page you are looking for is not available. Try the search icon or one of the links above.

Pomoc, sta da radim? Inace trazim update softvera za alcatel ot 995

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Pokušajte da skinete neku noviju verziju softvera, možda je ova koju ste pronašli za 995 već zastarela te je iz tog razloga klonjena.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •