Strana 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Prikazivanje rezultata 41 do 49

Tema: iGO MyWay ANDROID ..??????

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Smile Re: iGO MyWay ANDROID ..??????

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Ako dobijate poruku "Maps are isolated" idite u settings i podesite "Starting Position".
    Posle toga vam se više neće javljati ova poruka.
    Potražiću link koji radi za veću rezoluciju.
    Hvala ti Dr.Mobile, imao sam problem sa "mape su izolovane" i otklonio sam ih kako si rekao. Otisao u postavke (settings) i podesio svoj grad i ulicu kao pocetnu tacku i sve je proradilo savrseno. Problem je bio sto sam otisao iz Srbije u Crnu Goru i povratkom nazad u majku Srbiju pokazivao mi je mape su izolovane i nije bilo teorije da se bilo sta izabere? Ovim sam resio problem, puno ti hvala, nadam se da ce jos nekom pomoci, jer vidim da ih puno ima sto traze odgovor samo na ovo pitanje.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: iGO MyWay ANDROID ..??????

Hvala i vama Roko što ste podelili informaciju sa ostalim članovima foruma.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2013
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

pozdrav svima,novi sam uopste na forumima,pa i ovde,tako ne zamerite ako nesto pogresim,muci me jedna stvar....imam huawei u8655,skinuo sam igo sa ovog foruma,radi dobro,na Srpskom je,laka je za upotrebu,interfejs je ok,ali imam problem sa kartama,kad hocu neki grad u Evropi tipa Pariz,Minhen....izbacuje mi da su karte izolovane,uradio sam kao sto je Dr.Mobil napisao za seting ali nista,isto,guglao sam malo pa sam video da se neke karte ne poklapaju kako treba(kontrast,navtek),treba nesto da se kombinuje i to je pitanje da li ce raditi?????,ako ko moze da mi kaze koju navigaciju da skinem koja ce sigurno raditi ili gde da skinem neke novije karte za igo,hvala vam unapred,nadam se da nisam bio konfuzan,ako ko moze da pomogne??

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Feb 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima.Kad čitam uputstva za instalisanje navigacije za Android izgleda veoma jednostavno.Ja sam već pokušao i nisam uspio.Moram priznati da se baš ne razumijem u komp. i tu terminologiju.Imam samsung galaxy sII I9100,rezolucija 480x800,Android verzija 2.3.6.Ako je neko raspoložen da objasni još jednom sve iz početka bio bih veoma zahvalan.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    May 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Igo mi javlja da su karte izolovane.kako resiti

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima.
    Imam LG Optimus L9.
    Na svim ranijim android telefonima sam imao i koristio iGO navigaciju i prezadovoljan sam.
    LG sam kupio danas i naravno instalirao iGO, ali javio se jedan mali problem.
    Verzija iGO-a nije namenjena za ovako velike displeje, pa mi prozor navigacije ne zauzima ceo ekran.
    Da li neko zna gde mogu da skinem verziju za moj telefon?
    Unapred se zahvaljujem svima na pomoci i izvinjavam se, ako je na ovo ili slicno pitanje vec neko odgovorio ranije na forumu. Nisam imao vremena da iscitam celu temu.

Pozdrav.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2013
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Instalirao sam iGO koji je postavljen na postu.... medjutim izbacuje mi (please insert your SD card containing iGO content files) moze pomoc????

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2014
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima, moze li mala pomoci kako instalirati iGO na Xperiu M i gdje naci instalaciju sa razolucijom 480X854. hvala.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2014
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Pozdrav svima, da li neko ima link za igo rezolucija 480x854 u pitanju je telefon huawei g510.
    Hvala unapred

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •