Strana 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: iGO MyWay ANDROID ..??????

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Apr 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Re: iGO MyWay ANDROID ..??????

Ok je ovo sve radi ali kada ukucam adresu izbaci mi (nemoze se naci ruta karte su izolovane)
    Sta sada raditi i dali ima negde da se skine za rezoluciju 400x320

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    1.727
    Reputacija
    5

Ako dobijate poruku "Maps are isolated" idite u settings i podesite "Starting Position".
    Posle toga vam se više neće javljati ova poruka.
    Potražiću link koji radi za veću rezoluciju.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Apr 2012
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Hvala unapred
    E sad pojavio se sledeci problem telefon mi javlja na svakih ajde da kazemo 2 do 3 sata javlja da je memorija za tekstualne poruke puna i da izbrisem neke poruke ali ja nemam ni jednu sacuvanu sta je u pitanju?

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    1.727
    Reputacija
    5

Kako da rešite problem pune memorije kod telefona sa Android operativnim sistemom.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    May 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

kod mene je rezolucuja 320X480 a instalirano mi je u rezoluciji 240X320. Šta da radim?

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    1.727
    Reputacija
    5

Trebalo bi da pronadjete verziju iGo My Way za tu rezoluciju. Nisam siguran ali mislim da ne može drugačije.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Instalacija je vrlo jednostavna baš kao što je stena85 objasnio.
    Probaću da još malo detaljnije objasnim postupak za sve one korisnike koji se slabije snalaze sa instalacijom iGO MyWay za Android telefone.

1. Sa ovog linka možete skinuti iGO MyWay preko Torenta
    2. Kada se završi download raspakujte RAR ili ZIP fajl koji ste skinuli na hard disk svog PC-a
    3. Raspakovani folder treba da se zove iGO i veličine je skoro 2 GB
    4. Ukoliko nemate slobodno 2 GB na SD kartici možete da izbrišete mape koje vam nisu potrebne. Udjite u iGO\content\map i izbrišite mape zemalja za koje vam nisu potrebne mape. Ako ne planirate da idete u Rusiju možete slobodno obrisati fajlove Russia_83_NQ_2010.Q3_101222.fbl, Russia_83_NQ_AP_2010.Q3_101222.fpa i Russia_83_NQ_DA_2010.Q3_101222.fda. Isto ponovite za svaku zemlju za ostale zemlje za koje vam nisu potrebne mape.
    5. Sada je potrebno da na telefonu instalirate neki od fajl menadžera da biste mogli da instalirate iGO navigaciju. Sa Android Marketa preuzmite i instalirajte Astro File Manager. Ovde imate video uputstvo kako se instaliraju aplikacje sa Android marketa koji se sada zove Google Play.
    6. Sada konektujte telefon na PC koristeći USB kabl koji ste dobili prilikom kupovine telefona.
    7. Na telefonu bi trebalo da se pojavi Android maskota sa natpisom MOUNT. Kliknite na MOUNT da biste pripremili SD karticu za transfer instalacije iGO MyWay navigacije. Potvrdite na pitanje TURN ON STORAGE sa OK.
    8. Na PC-u sada otvorite neki od fajl menadžera, ja sam za ovu svrhu koristio Total Commander. Sa leve strane se vide fajlovi koji se nalaze na SD kartici mog telefona (zajedno sa iGO folderom koji sam već prebacio u telefon), a sa desne strane se vide fajlovi sa mog PC-a zajedno sa iGO folderom koji sam pripremio za prebacivanje u telefon.

Datoteka 77

9. Kada prekopirate folder iGO na svoj telefon, pokrenite Astro File Manager, izaberite File Manager, udjite u iGO folder, a zatim kliknite na veliku plavu ikonicu sa natpisom iGO.
    10. Ako vas telefon bude upozorio da aplikacija nema dozvolu da se instalira na vaš telefon potrebno je da odete u Settings - Applications - i označite Unknown Sources
    11. Sačekajte da se instalacija završi i spremni ste za putovanje

Ukoliko imate bilo kakvih problema prilikom instalacije postavite pitanje u nastavku teme.

Kako se povecava rezolucija za tel. Telenor OneTouch

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    1.727
    Reputacija
    5

Trebalo bi da pronadjete verziju iGOMy Way koja je radjena za rezoluciju vašeg telefona u ovom slučaju 320 x 480 piksela
    Ako neko od članova foruma ima link ka ovoj verziji neka slobodno postavi link..

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Aug 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

da li moze neko da posalje link odakle da skinem verziju za galaxy s plus... 480x800 je rezolucija

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Aug 2012
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

skinuo sam IGO my way koji ima sve rezolucije i instalirao kako ste objasnili sve, ali kada pokusam da pokrenem IGO pise mi PROGRAM APLICATION DATEBASE CANNOTBE FOUND... je l imate neki savet sta da radim?

Evo link gde sam skinuo IGO MY WAY sa svim rezolucijama: https://rapidshare.com/#!download|77....7z|133254|0|0

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •