Strana 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazivanje rezultata 11 do 14

Tema: Pozdrav, imam problem sa telefonom u pitanju je LG G3 model LG-D855. Posle azuriranja

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2017
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Re: Pozdrav, imam problem sa telefonom u pitanju je LG G3 model LG-D855. Posle azurir

Možete li da mi pomognete, imam LG G3, menjana matična ploča. Prošao je nekoliko servisa u NS i Zrenjaninu i instalirane razne verzije androida i na kraju opet kažu da mora da se menja matična ploča. Prepoznaje jedino LTE mrežu i na nju se poveže, prima SMS ali ne može da ostvari poziv ili kad pozivam, dobijem informaciju da je nedostupan (iako stoje dve crtice za mrežu). Da li možete da mi pomognete? Unapred hvala.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Pozdrav, imam problem sa telefonom u pitanju je LG G3 model LG-D855. Posle azurir

Koja je tačna oznaka modela? Možete je pronaći na poleđini telefona na nalepnici ispod baterije.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2017
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Koja je tačna oznaka modela? Možete je pronaći na poleđini telefona na nalepnici ispod baterije.
    Oznaka je D855, 16GB RAM 2 GB.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Pokušajte ukoliko ste u mogućnosti da sami uradite ažuriranje softvera u telefonu pomoću LG update tool-a.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •