Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: Huawei g510 - problem

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Aug 2016
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Huawei g510 - problem

Zdravo svima...

Imam veliki problem sa modelom g510. Naime, odjednom je počelo da se prikazuje na ekranu kako su razne aplikacije prestale sa radom, kako je google proces zaustavljen i još svašta nešto (sa ovim sam i ranije imao problema, a nemam uopste nikakve zahtevne aplikacije i uvek sam morao da uradim hard reset). Non stop znači to izbacuje. Ništa se nije promenilo ni kada sam ga ponovo pokrenuo, ni kada sam restartovao podesavanja aplikacija. Jedino rešenje sam video u tome da uradim po ko zna koji put hard reset. Međutim, sada uopšte neće da se resetuje, telefon se samo upali, i sve je isto kao pre.

Dobio sam uputstvo da uradim force update sa ovim firmverom, sa sajta: http://consumer.huawei.com/rs/support/downloads/detail/index.htm?id=35821
    Sve sam uradio kako mi je receno, napravio folder ''dload'' i u njega ubacio upadate.app i kopirao na SD karticu.

Ugasim tel, pritisnem sve tri tipke i odmah mi piše ovo:
    EMMC is readonly, you can't update y our system.

Pomagajte... Postoji li resnje? Unapred hvala.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Huawei g510 - problem

Pokušajte da telefon ubacite u Android recovery na isti način kako kad radite hard reset pa izaberite opciju Update from SD card.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •