Strana 2 od 3 PrviPrvi 123 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: Tablet kurio 7s

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Re: Tablet kurio 7s

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    A na nalepnici ili kućištu da li postoji serijski broj?
    tablet od nazad.jpg tako da neznam kako se ovo moze resiti , a dobro bi bilo da moze i da proradi

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Na žalost podrška je najveći problem kineskih proizvođača, jer je jednostavno nema. Svi su im proizvodi "one time sale"
    Pokušajte da na netu nađete serijski broj na od nekog vlasnika istog modela.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Hvala Vam na dosadasnjem trudu , naci cu serijski nadam se brzo ,pa se javljam kako dalje, jos moram da resim i to da mi racunar pronadje one usb mtp drajvere i da se mogu konektovati sa racunara na tablet sa usb kablom jer ni to ne radi na win 7 ultimate 32 bit. ALI RADI SVE NA kurio 10 s ,koji ima serijski broj i vidi ga racunar kada se zakacim usb kablom.kurio 10 s.jpg
    Izmenio tibor.danji : 05-08-16 u 15:23

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Idemo polako napred a rezultata nema jos . nabavio serijski broj pa skinuo sa njihovog sajta fajl,
    C13000UK-user_20131007_121709_ota_package_108a.zip
    instalirao na sd kartu , pokrenuo **apply update from TF CARD** , pocinje da radi i na kraju ,,, Installation aborted , i dalje ne ide instalacija . ovo ispise20160806_194735.jpg

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Moguće je da serijski broj nije od istog modela.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

jeste isti model , ali ima neka *zvrcka* ---- uk-us---ja sa uspeo imam kurio sliku i podize os ali za sada nemam ***google play. ali trazim i dalje u zavisnosti od mog vremena . bar se mucim da naucim

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao tibor.danji Pogledaj post
    jeste isti model , ali ima neka *zvrcka* ---- uk-us---ja sa uspeo imam kurio sliku i podize os ali za sada nemam ***google play. ali trazim i dalje u zavisnosti od mog vremena . bar se mucim da naucim
    sve radi jedino nemo. **google play** i ne dozvoljava skidanje istog ---ali ima neka *zvrcka* ---- uk-us*****
    ali pokusam resiti mi treba vremena

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Pokušajte da pronađete podatak za koje tržište je namenjen Vaš uređaj.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2016
    Broj postova
    12
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    Pokušajte da pronađete podatak za koje tržište je namenjen Vaš uređaj.
    za UK trziste , resen problem na ovaj nacin u sledecem tekstu /prevedenom sa google prevodiocem. /mozda malo nejasno ali uspeo sam i sada radi . Hvala na pomoci

Xda stijene. Riješiti problem. Sada vjeruje MY boot problem petlja s Kurio 7S, bio je rezultat instalacija / trčanje neki glupi EXSD montirati aplikaciju. Budući Titanij neće dopustiti kopija biti napisan na ext-SD kartice na ovom uređaju. Titanium kaže: "mape ne može pisati". Pa mi ne treba Titanium tako loše. Kurio je ukorijenjen i radi super ... Google Apps. Netflix je cijela bit. Ja sam riješio boot loop issure s Kurio 7S, kao i činjenica da je jedini ažuriranje koje kurio će objaviti na internetu neće raditi ako je tableta već je ažurirana s Googleovim aplikacijama. Ja sam mijenjati 'Kurio7S_OTA_US_106a.zip' i ukloniti verzija / datum provjere, kao i modela provjeru (jer Kurio je otas nakon modela 106a mijenjaju iz C13000 u C13000A. Mijenjati 'Kurio7S_OTA_US_106a.zip "je podnio ostavku, a trajat će čak i ako imate novija verzija. Zahvaljujući Daneshm90 za Update.zip 2,0 Modifikacijska / Creator pismu koje je jedini način na koji sam mogao dobiti izmijenjeni ažuriranje, zip prepakirani i potpisao, tako da kurio bi ga pokrenuti. Pokušao toliko stvari i jednostavna skripta iz 2010. je ono što je radio . Update.zip 2,0 Modifikacijska / Creator je dostupan ovdje: -> Update.zip 2,0 Modifikacijska / Stvoritelj taj način staviti modificirani kurio ažuriranje 'Kurio7S_OTA_US_106a_ROLL-BACK.zip' na ext-SD karticu i pokrenuti iz recovery konzole Vi ćete tada. moći dignuti i instalirati ažuriranja od kurio preko vrijedi preko zraka ili ih instalirati iz recovery konzole, (dostupno dolje) najvjerojatnije sve predinstalirane aplikacije će biti nedostaje možete ih retrive od kurio na... http: // www .kurioworld.com / k / us / zagr ... erfactoryreset Postoje dva ažuriranja nakon 106A i oni idu zajedno instalirati Google. Oni nisu dostupne na internetu, pa sam nakon preuzimanja ažuriranja prestao sam postupak ažuriranja i kopirao OTA.zip datoteka kao što su i pod nazivom. Oni se ne mijenjati, ali ja sam ih preimenovao s brojem graditi naći u postavkama, nakon svake obnove. To može biti moguće samo pokrenuti nepromijenjenu Kurio7S_OTA_US_110a.zip oporaviti tabletu koja već ima Google ažuriranje datoteke preuzeli linkove: -Unmodified 'Kurio7S_OTA_US_106a' ažuriranja -> Kurio7S_OTA_US_106a.zip -Modified 'Kurio7S_OTA_US_106a' ažurirati sa NO tvrdi / provjere -> Kurio7S_OTA_US_106a_ROLL-BACK.zip - Hoće li raditi neovisno o trenutnoj verziji! *** sljedeća dva ažuriranja nakon 106A - Instalira Google - Dva ažuriranja idu zajedno - neizmijenjeni 'Kurio7S_OTA_US_110a' ažuriranje -> Kurio7S_OTA_US_110a.zip - nemodificirani 'Kurio7S_OTA_US_120a' ažuriranja -> Kurio7S_OTA_US_120a.zip *** iskorijeniti Kurio 7S ---> Preuzmite i pokrenite utoo- root-signed.zip od Kurio je slika sa svim izgradnju info nakon Kurio7S_OTA_US_120a update koji se instalira Google koji se također može skinuti OVDJE Nadam se ovo pomaže !!! nastoji dati doprinos !!!

Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Drago nam je da ste rešili problem. Možete slobodno postaviti i original na engleskom možda će mnogima biti lakše da razumeju.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •