Prikazivanje rezultata 1 do 4

Tema: L5 II Optimus E460 nece da se upali

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    7
    Reputacija
    0

Question L5 II Optimus E460 nece da se upali

Telefon LG E460 L5 Optimus poceo da baguje. Sada se samo prilikom paljenja pojavljuje LG logo, ili uz pomoc kombinacije tastera mi pokazuje android coveculjka koji se vrti u beskonacno ili mogu da udjem u neki Download mode u donjem levom uglu (ali neznam sta mogu u tom modu). U recovery mod nemogu da udjem. Nisam poznavalac LG telefona. Ovaj mi je od devojke I neznam kako da ga bootujem, pokrenem. Neznam gde da nadjem neki KDZ fajl koji trazi. A nece ni da se poveze sa PC laptopom. Milion drivera sam skinuo, medjutim, nece da ostvari konekciju sa PC. Neki savet ako neko zna, molim vas. Znaci PC Suite I Firmware update Tool neradi, jer prosto nemam konekciju sa PC. Ni na zvanicnom LG sajtu nemogu da nadjem odgovarajuci drajver. Da, pojma nemam ni da li je rootovan.. Hvala unapred

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: L5 II Optimus E460 nece da se upali

Da li ste probali da telefon ubacite u download mod, povežete ga sa PC-jem i pokrenete LG update tool?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Dec 2015
    Broj postova
    7
    Reputacija
    0

Telefon mogu u download mod da ubacim, nekako se povezem sa Update tool-om (nadje model telefona), pokrenem update firmwera. Nekoliko je zavrsio do kraja I nista, sve isto se desava. A nekoliko je prekinuo na pola update-a. Ocita mu da je zadnji software bio neki V10P, a na nekom sajtovima sam nasao da je za njega V10B. Kako kod, iako mi update zavrsi do kraja, opet mogu samo u download mod. I to je sve.

- - - Ažurirano - - -

Neznam sta jos iz download moda mogu da uradim. Samo kada je u tom modu, mogu da se povezem sa PC..Inace, dok se onaj zeleni android logo vrti u nedogled, tada nece ni da ga prepozna I poveze sa pc

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Moguće je da telefon ima problem sa flash čipom i da iz tog razloga ne može da upiše update kako treba.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •