Prikazivanje rezultata 1 do 3

Tema: ZTE Blade Q

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2015
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

ZTE Blade Q

Pozdrav drustvo, izvinjavam se ako se nisam predstavio, jednostavno u zurbi sam, pregledao sam forum na brzaka i svidja mi se..

Problem je sledeci.. Koristim ZTE Blade Q uzeo sam ga pre godinu dana u VIPu. Razbijen je tac, tj ekran ali telefon radi normalno(mozda bitna informacija mozda ne).
    U skorije vreme mi se telefon poceo gasiti, ili jednostavno ukoci, ubaguje i nista ne reaguje. Ako izvadim bateriju i probam da ga upalim uspe jedino da ocita VIP ili da dodje do drugog dela ucitavanja VIP ili jednostavno nista ne reaguje tj nece ni da se upali nista. Iz svakog 2131412 puta uspe da mi se upali i radi neko vreme normalno, imam garanciju na uredjaj i planiram da ga odnesem u servis. Uradio sam mu hard reset. Radio je 6 sati ok i opet isto..

Mozete li mi objasniti kako sta, kakav je to kvar itd. Video sam jednu temu sa ZTE Blade Q Maxi slican problem je imao decko, ali ja bih voleo objasnjenje. Hvala

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Re: ZTE Blade Q

Koja je verzija softvera u Vašem telefonu?
    Garanciju Vam najverovatnije neće prihvatiti jer je uređaj mehanički oštećen.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Mar 2015
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Re: ZTE Blade Q

Citiram Original postovao SoftMobile Pogledaj post
    Koja je verzija softvera u Vašem telefonu?
    Garanciju Vam najverovatnije neće prihvatiti jer je uređaj mehanički oštećen.
    Kitkat 4.2.2
    Kernel 3.4.6

Mislio sam da platim ida mi poprave i taj ekran.

Neke sugestije?
    Hvala na brzom odgovoru

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •