Strana 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazivanje rezultata 11 do 12

Tema: Iphone 4s -sim not valid

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Sep 2015
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Re: Iphone 4s -sim not valid

Pozdrav Halo Halo. Pisem vam iz Skoplja i imam dva Iphone koje bih hteo da mi ih trajno otkljucate (dekodirate) normalno ako je to moguce.
    Prvi je Iphone 4s sa IMEI 013190009798483 (Rogers CA...za koji nemam originalni SIM) i koji sam koristio na ovdasnju mrezu Tmobile MK skoro godinu dana jer je bio chipovan sa RSIM karticom koju sam pre neki dan najverovatno ostetio prilikom vadjenja.
    Drugi je Iphone 5c sa IMEI 358538050418737 (Sprint USA...za koji isto nemam originalni SIM).
    Molim za info dali je moguce dekodiranje ovih telefona, koliko bi me to kostalo i kako bih mogao da vam platim za uslugu.(Dali je moguce preko VISA kartice).Pozdrav i hvala unapred.

Savetnik Halo Halo's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    565
    Reputacija
    9

Re: Iphone 4s -sim not valid

Poštovani,

iPhone 4s sa kanadske mreže Fido and Rogers može da se dekoddira daljinskim putem bez dolaska u servis ili slanja telefona.
    Trenutna cena ove usluge je 4500 dinara ili 37,82 €.
    Kada dekodiranje bude odobreno neće Vam više trebati Rsim ili originalna kartica već će biti dovoljna T-Mobile MK kartica za aktivaciju i završetak dekodiranja.
    Na našem sajtu možete podneti zahtev za dekodiranje.
    Kako funkcioniše daljinsko dekodiranje i koji su načini plaćanja zastupljeni. Plaćanje karticama je moguće preko Skrill-a ili Pay Pala.

Za američku mrežu Sprint trenutno nije moguće podneti zahtev za dekodiranje.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •