Strana 2 od 3 PrviPrvi 123 PoslednjiPoslednji
Prikazivanje rezultata 11 do 20

Tema: Alcatel OT 985 nece da se upali.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Alcatel OT 985 nece da se upali.

Da, to je karakterističan zvuk kada drajver nije instaliran.
    Da li u Device manageru stoji možda znak uzvika na nekom od uređaja kada je telefon prikačen?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    11
    Reputacija
    0

Hvala Vam sto se angazujete toliko. Kad pogledam u divace men. pise da mi je potrebno da instaliram qualcomm cdma technologies msm driver. Medjutim, kada sam pokusao da instaliram islo je malo teze. Pokusao sam automatski update, ali to nije islo...

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    4
    Reputacija
    0

isti je problem i kod mene na 5020X alkatelu

- - - Ažurirano - - -

bio sam ko servisera jednog rekomi je da mi je server pao i da treba da ga ostavim od danas za sutra da on to instalira i da kosta 10e.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Dobar dan ...imam isti problem s telefonom..dobio sam ga sinoc bio je ispravan..baterija mu je bila pri kraju pa ne mgoud a garantujem za njenu potpunu ispravnost.
    hteo sam da uradimm reset telefona : stisnuo sam voleume + i taster za paljenje (ON/)off).telefon se pokrenuo do dela gde pise telenor natpis " neki citat" i zatim se pojavi android ikonica kojoj je "otvoren stomak i iznad uzvicnik" ..i..i tako je ostao u tom polozaju 3 minuta...nije hteo da se ugasi pa sam izvadio bateriju... nakont oga telefon nece da se upali ...kada ga stavim na punjac sve ide u krug do tog malog androida s uzvicnikom. Kada se puni takodje blinkaju tasteri na toucscreenu....kada ga stavim na usb cuje se jako mali zvuk ali ga ne prepoznaje racunar... Unapred hvala na pomoci

!!! da napomenem ..pokuso sam sve kombinacije tastera ..rtelefon jednostavno nece da se upali i reaguje sve dokk nije na usb-u ..kad je na usb ...prvo blinka pa zatim android s uzvicnikom i to je to !
    Izmenio vastegala : 30-11-14 u 14:10

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Citiram Original postovao aleksandar1509 Pogledaj post
    Hvala Vam sto se angazujete toliko. Kad pogledam u divace men. pise da mi je potrebno da instaliram qualcomm cdma technologies msm driver. Medjutim, kada sam pokusao da instaliram islo je malo teze. Pokusao sam automatski update, ali to nije islo...

Koji Windows koristite?

- - - Ažurirano - - -

Citiram Original postovao antonijo Pogledaj post
    isti je problem i kod mene na 5020X alkatelu

- - - Ažurirano - - -

bio sam ko servisera jednog rekomi je da mi je server pao i da treba da ga ostavim od danas za sutra da on to instalira i da kosta 10e.

Da li ste pokušali sami da uradite update?

- - - Ažurirano - - -

Citiram Original postovao vastegala Pogledaj post
    Dobar dan ...imam isti problem s telefonom..dobio sam ga sinoc bio je ispravan..baterija mu je bila pri kraju pa ne mgoud a garantujem za njenu potpunu ispravnost.
    hteo sam da uradimm reset telefona : stisnuo sam voleume + i taster za paljenje (ON/)off).telefon se pokrenuo do dela gde pise telenor natpis " neki citat" i zatim se pojavi android ikonica kojoj je "otvoren stomak i iznad uzvicnik" ..i..i tako je ostao u tom polozaju 3 minuta...nije hteo da se ugasi pa sam izvadio bateriju... nakont oga telefon nece da se upali ...kada ga stavim na punjac sve ide u krug do tog malog androida s uzvicnikom. Kada se puni takodje blinkaju tasteri na toucscreenu....kada ga stavim na usb cuje se jako mali zvuk ali ga ne prepoznaje racunar... Unapred hvala na pomoci

!!! da napomenem ..pokuso sam sve kombinacije tastera ..rtelefon jednostavno nece da se upali i reaguje sve dokk nije na usb-u ..kad je na usb ...prvo blinka pa zatim android s uzvicnikom i to je to !

Koji model Alcatela je u pitanju?

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    11
    Reputacija
    0

Probao sam i na Windows 7 i na Windows 8. Ista je situacija...

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Pokušajte sa ovim Alcatel SmartPhone Qualcom drajverima.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    11
    Reputacija
    0

Untitled.jpg
    Uspeo sasm donekle. Povezao sam krene proces, ali na 13% se desi ovo. Network error. Remote server doesnt response. Please try again later. Sorry for this error.
    Postavljene slike Postavljene slike
    Izmenio aleksandar1509 : 02-12-14 u 21:41

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Proverite ima li neka novija verzija Alcatel OT upgrade softvera moze se desiti da su radili neke izmene na update serverima pa da se stare verzije ne mogu konektovati.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2014
    Broj postova
    11
    Reputacija
    0

ja sam skinuo ovu verziju odavde

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •