Prikazivanje rezultata 1 do 6

Tema: LG L70 problem

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2014
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

LG L70 problem

Imam LG L70 i neznam dali ovaj mob ima LED notifikaciju i kako se ona uopste moze aktivirati.
    Isto tako ne svetle touch polja back i options sto je nocu problem. Kako se moze aktivirati svetlo za ova polja?

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: LG L70 problem

LED notifikacija bi trebalo da se nalazi u obruču oko Home tastera. Da li ste pogledali u Settings - Light ili Display da li postoji neko podešavanje?
    Za back i meni taster nisam gisuran da uopšte mogu da svetle, pretpostavljam da nije bilo potrebe da svetle jer se nalaze odmah do home tastera pa ih je lako locirati.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jun 2014
    Broj postova
    2
    Reputacija
    0

Citiram Original postovao Dr.Mobile Pogledaj post
    LED notifikacija bi trebalo da se nalazi u obruču oko Home tastera. Da li ste pogledali u Settings - Light ili Display da li postoji neko podešavanje?
    Za back i meni taster nisam gisuran da uopšte mogu da svetle, pretpostavljam da nije bilo potrebe da svetle jer se nalaze odmah do home tastera pa ih je lako locirati.
    Nema takvo podesavanje za notifications... tako da nema nikakve informacije da imate propusteni poziv ili poruke ili bilo sta drugo
    Na nekim prezentacijama ovog telefona na YT back i meni svetle kad se telefon ukljuci... neznam dali je do tipa telefona posto ih ima nekoliko modela L70 /dual, 320n, metro pcs...

Ovo sam nasao u postovima iz GSM arene:
    "-doesn't have ambient light sensor and is annoying because I have to manually put the screen on maximum light every time I'm using it in direct sunlight"

Izmenio proff : 03-06-14 u 21:55

Savetnik SoftMobile's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    659
    Reputacija
    9

Mislim da se ovo objašnjenje odnosi na korišćenje telefona pri jakom sunčevom svetlu.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    May 2014
    Broj postova
    3
    Reputacija
    0

Telefon LG L7 nema Led lampicu

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Oct 2014
    Broj postova
    6
    Reputacija
    0

Nema led notifikaciju, nema ambijentalno svetlo, od L70 modela jedino Cricket model L70 ima led notifikaciju,

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •