Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: kamera ne čuva slike, a u galeriji se ne vide

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jul 2013
    Broj postova
    4
    Reputacija
    0

kamera ne čuva slike, a u galeriji se ne vide

Pozadrav, problem sa mojim alkatelom ot 995 je sto posle snimanja kamerom (camera 360) i slanja dugmetom "save" u galeriju se ništa ne desi, a sa njegovom difoltnom kamerom dobijam poruku da SD kartica ne postoji i ne miogu da snimim ništa. U galeriji takodje nemam vidljive slike koje se tu inače nalaze samo nisu vidljive, čak ni one koje imam na google + nalogu.
    Probao sam reset telefona i u galeriji se pojave fotografije, medjutim posle drugog ulaska ponovo su slicice prazne, a velike nevidljive, kamera prilikom prvog pokretanja radi medjutim nakon drugog ulaska se ponovi ista stvar. To se takodje ponavlja posto iyvadim SD karticu i vratim je na svoje mesto.

Hvala unapred za svaki savet, inače telefon mi je u garanciji, pa ako niko ne bude imao rešenje nosiću ga na popravku, ipak znate kako tamo ide, ostaću bez telefona makar mesec dana ako ne i svih 45.

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: kamera ne čuva slike, a u galeriji se ne vide

Prvi predlog koji ćemo Vam dati je da uradite update softvera sa Alcatel One Touch Q2.7.1

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •