Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: Motorola defy mini x320 neradi ni na jednu sim karticu nakon unosa krivog unlock koda

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Jan 2014
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Motorola defy mini x320 neradi ni na jednu sim karticu nakon unosa krivog unlock koda

Uređaj je uredno radio na t-mobile mreži,a budući da mi je istekao ugovor htio sam ga otključati da radi na druge mreže.Iz t-coma su mi poslali kod za otključavanje ali sam ja 3 puta upisao krivi broj(moja greška) i sad mi ne radi ni sa jednom sim karticom,kao da je zaključan na sve mreže.
    Kad se ubaci bilo koja kartica ne javlja više onu poruku da je stavljen sim krivog operatera,nestane one ikonice na vrhu koja se javlja kad kartica nije prisutna(kao da prihvati sim)ali signala nema čak ni sa t-mobile karticom.
    Je li uređaj sada totalno zaključan i da li se ikako može vratiti u radno stanje,makar kod unlokera?
    Hvala

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Motorola defy mini x320 neradi ni na jednu sim karticu nakon unosa krivog unlock

Telefon se može dekodirati pomoću servisnog alata u servisu mobilnog telefona.
    Na žalost kod Motorola telefona nije moguće resetovati brojač unosa kodova.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •