Prikazivanje rezultata 1 do 3

Tema: Sony Ericsson – Xperia X10 mini reset

Savetnik Halo Halo's Avatar
    Registrovan
    Jul 2011
    Broj postova
    565
    Reputacija
    9

Sony Ericsson – Xperia X10 mini reset

Ako ste srećni vlasnik Sony Ericsson Xperia X10 mini, verovatno ste primetili da je nemoguće skinuti bateriju sa telefona. Da skinete bateriju morate da rasklopite telefon, a to znači da ste izgubili garanciju. Kako onda da resetujete telefon ako se zablokira?

Postupak reseta

1. Skinite poklopac baterije telefona
    2. Ispod nalepnice na zadnjoj strani sa leve strane videćete jedno mali taster (označen crvenom strelicom na slici)
    3. Pritisnite i držite reset taster oko 5 sekundi
    4. Ovim postupkom se prekida + pol od baterije ima isti efekat kao da ste skinuli bateriju
    5. Vratite poklopac baterije i uključite telefon

Restart telefona

Da uradite restart Sony Eircsson Xperia X10 mini u isto vreme pritisnite i držite centralni taster i taster za uključenje telefona oko 10 sekundi.

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Sep 2012
    Broj postova
    1
    Reputacija
    0

Re: Sony Ericsson – Xperia X10 mini reset

Citiram Original postovao Halo Halo Pogledaj post
    Ako ste srećni vlasnik Sony Ericsson Xperia X10 mini, verovatno ste primetili da je nemoguće skinuti bateriju sa telefona.
    Da skinete bateriju morate da rasklopite telefon, a to znači da ste izgubili garanciju. Kako onda da resetujete telefon ako se zablokira?

Postupak reseta
    1. Skinite poklopac baterije telefona
    2. Ispod nalepnice na zadnjoj strani sa leve strane videćete jedno mali taster
    3. Pritisnite i držite reset taster oko 5 sekundi
    4. Ovim postupkom se prekida + pol od baterije ima isti efekat kao da ste skinuli bateriju
    5. Vratite poklopac baterije i uključite telefon

Restart telefona

Da uradite restart Sony Eircsson Xperia X10 mini u isto vreme pritisnite i držite centralni taster i taster za uključenje telefona oko 10 sekundi.

Ako ni posle reseta telefon ne radi kako treba, postavite pitanje u nastavku teme.

ja sam slucajno clean svu memoriju i sve aplikacije sa moba i memorijske......sad mi se mobitel upali ubaci onaj start screen to traje par sekundi i onda se ugasi......a nemogu ga repairat preko pc companiona zato sto mi je ostao upaljen USB debugging

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: Sony Ericsson – Xperia X10 mini reset

Da li PC uopšte detektuje telefon?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •