Prikazivanje rezultata 1 do 2

Tema: blackberry curve 8520 nece da se ukljuci

Mobilni pretplatnik
    Registrovan
    Nov 2013
    Broj postova
    4
    Reputacija
    0

Unhappy blackberry curve 8520 nece da se ukljuci

pozdrav svima,obzirom da sam novi clan i imam da postavim hitno pitanje u vezi blackberry telefona pa s tim u vezi izvinite ako nesto nije po proceduri ovog sajta.naime juce mi je telefon bio nekih sat vremena u dzepu ali nisam siguran da li je bio zakljucan pa sam nakon vadjenja video da je ekran beo a u sredini ekrana kao da ucitava nesto ,kao kad se telefon ukljucuje ali to traje bez prestanka i sve se isto desava i nakon vadjenja baterije jedino kad stavim na punjac onda pokazuje slicicu baterije koja se puni i nedugo zatim opet se isto desava.probao sam i soft reset ali od tada je proslo vec tri sata i opet isto.e sad me zanima koliko dugo traje reset i da li da cekam jos mada ne verujem da ce da se zavrsi operacija kada vec nije za ova tri sata,isto se desava i kada je u njemu sim kartica i kada je izvadjena

Savetnik Dr.Mobile's Avatar
    Registrovan
    Sep 2011
    Broj postova
    2.013
    Reputacija
    11

Re: blackberry curve 8520 nece da se ukljuci

Proces reseta ne bi trebalo da traje duže od 10 minuta (prema fabričkoj specifikaciji). Da li je telefon proradio?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno ima 1 korisnika koji čitaju ovu temu. (0 registrovanih članova i 1 gosta)

Tagovi ove teme

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Podeli ovu temu sa prijateljima na mreži

Pravila postovanja

• Ne možete pokretati nove teme
  • Ne možete odgovarati na postove
  • Ne možete dodavati datoteke
  • Ne možete izmeniti svoje postove
  •